Apskrityje antrieji

 Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos antrų klasių mokiniai, vadovaujami mokytojų Gražinos Vencienės ir Aurelijos Kovzonienės, birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, dalyvavo Mokyklos bendruomenės metų konkurso laimėtojų apdovanojime, kuris vyko Visuomenės harmonizavimo parke. Mūsų mokyklos 2a ir 2b kl. projektas „Knygomis tarsi skraidau“, skirtas skatinti vaikų skaitymą, sėkmingai dalyvavo Mokyklos bendruomenės metų konkurse. ŠMM vertinimo komisija mūsų mokyklos pateiktam projektui skyrė antrąją vietą tarp visų apskrities projektų ir mokyklą įvardijo kaip aktyviausią ir kūrybiškiausią bendruomenę.

  Mokiniams, jų tėveliams ir mokytojams buvo suteikta galimybė dalyvauti Visuomenės harmonizavimo parke šventiniame konkurso dalyvių apdovanojimo renginyje, į kurį pakvietimą atsiuntė Švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

  Dar kartą įsitikintome, kad projektas tikrai padėjo sustiprinti bendruomenės tarpusavio santykius, sujungė, suartino, padarė bendruomeniškesnę mokyklą. Pasitelkus pedagogus, šeimas, socialinius partnerius, šiuo projektu buvo ieškoma naujų darbo formų, skatinančių moksleivių skaitymą, taip kuriant patrauklią aplinką bei aktyvią kūrybinę veiklą. Pasinaudojom suteikta puikia galimybe ugdyti mokyklos bendruomenės narių bendravimo kultūrą, tarpusavio ryšių stiprinimą.

Manome, kad mums pavyko išryškinti bendrystę. Ją suvokėm kaip nusiteikimą čia ir dabar ugdytis, bręsti, gyventi. Pasitvirtino bendravimo ir bendradarbiavimo reikšmė ugdymo procesui, norime pasidžiaugti aktyviu šeimų dalyvavimu mokyklos bendruomenės veikloje. Pasitvirtino ir nuostata, kad knygų skaitymas lavina vaizduotę, kalbą, plečia vaiko akiratį ir pasaulėžiūrą, ugdo jį kaip asmenybę. Supratom, kad labai svarbu yra ne tik skatinti vaiką pamėgti knygas, bet taip pat stiprinti visos bendruomenės – vaikų, tėvų ir pedagogų – bendradarbiavimą.

 Laima Vaičiūnienė,

Marijampolės Rimanto Stankevičiaus pagrindinė mokykla 

Comments: 0 (Discussion closed)
    There are no comments yet.

Rask mus Facebook'e