Dalinamės informacija apie tarptautinį projektą

Spalis - tarptautinis mokyklų bibliotekų mėnuo. Skirtukų projektas

Koordinatorė Breege O’Brien

  Skirtukų projektas apima bendradarbiaujančias mokyklas iš įvairių pasaulio šalių. Mokiniai kuria knygų skirtukus (bet kokio stiliaus ir formos, svarbu kūrybiškai) ir jais keičiasi vieni su kitais.

  Skirtukų mainų projektas yra paprastas, įdomus būdas dalintis skaitymo

malonumu ir susirasti naujų draugų, naudojantis mokyklų bibliotekomis visame pasaulyje. Jei mokyklų bibliotekos nebuvo įsitraukusios į šį projektą pernai, jos gali pradėti šiemet. Projektą koordinuoja Breege O’Brien. Šis projektas skirtas mokiniams, kad jie bendrautų vieni su kitais, kol kuria skirtukus ir kad jie daugiau sužinotų apie kitos šalies kultūrą ir kitokį gyvenimo būdą. Mokiniai gali atlikti išsamų tyrimą apie šalį, su kurios mokiniais keičiasi skirtukais.

  Jei susidomėjote, galite įvesti savo mokyklos duomenis į "Google"

elektroninę formą: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1PpKmNLBLlDRawAZPUDGENw-AQvML_sQ1Q9tgZKC3pXM/edit#gid=0

Jeigu susiduriate su sunkumais pildydami "Google" elektroninę formą, galite susisiekti su Breege O’Brien (el.paštas islmbookmarkexchange@gmail.com). El.pašte paminėkite

šią informaciją:

Mokyklos pavadinimas

Šalis, miestas (pilnas mokyklos adresas)

Klasė

Vaikų amžius

Tikslus vaikų skaičius, kurie dalyvaus projekte (vaikų grupės bus derinamos priklausomai nuo jų dydžio)

Skirtukų projekto koordinatoriaus kontaktai (vardas ir elektroninis paštas)

  Dar turėtumėte žinoti: skirtukus turite būtinai išsiųsti jums priskirtai mokyklai spalio mėnesį; norint išvengti nesusipratimų, prašom laikytis mainų įsipareigojimo.

  Prašome užsiregistruoti projektui, naudojant “Google” elektroninę formą arba elektroniniu paštu. Papildomą informaciją gali suteikti skirtukų projekto koordinatorė Breege O'Brien islmbookmarkexchange@gmail.com.

Write a comment

Comments: 0

Rask mus Facebook'e