Dovanos bibliotekai

   Kunigo, poeto Justo Jasėno Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio Lituanistikos centrui dovanoti leidiniai ir atvirukai. 

  Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos „Romuvos“ padalinio Lituanistikos centrui ir toliau leidinius dovanoja Kupiškio krašto kunigas, poetas, visuomenininkas Justas Jasėnas. Jo dovanotoje leidinių siuntoje mokslinės ir grožinės literatūros leidiniai: Valdo Papievio romanas

„Odilė, arba Oro uostų vienatvė“, Juliaus Sasnausko „Kaip buvo pradžioje: biblinės meditacijos“, Jono Strielkūno poezijos rinktinė „Praėjęs amžius“, Vytauto Mačernio poezijos rinkinys „Vėl žemės ilgesy“, Jonavos rajono savivaldybės „Teatro ieškojimas“, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatės Nijolės Miliauskaitės poezijos rinktinė „Širdies labirintas“ ir kiti leidiniai. Šios gimnazijos mokytoja Rita Sabalienė taip pat bibliotekai dovanojo grožinės ir mokslinės literatūros leidinių, o „Versmės“ leidykla Lietuvos valsčių serijos monografiją „Kamajai“. Šio leidinio sudarytojas ir vyriausiasis redaktorius Venantas Mačiekus savo autografu ir nuoširdžiu įrašu papildė unikaliąją leidinių su autografais kolekciją.

Reda Kiselytė Rokiškio Juozo Tumo – Vaižganto gimnazijos

„Romuvos“ padalinio bibliotekos vedėja

Write a comment

Comments: 0

Rask mus Facebook'e