Laimėjimais dosnus ruduo Šiaulių r. Drąsučių mokyklos bibliotekai

   Atsisveikinantis ruduo pažėrė malonių staigmenų Šiaulių r. Drąsučių mokyklos bibliotekai. Laimėta I-oji vieta respublikiniame konkurse, skirtame „Bibliotekų metams”. Bibliotekininkės vadovaujamos trys 6, 8 klasių moksleivės parengė du darbus šalies kraštotyriniam-kūrybiniam konkursui „Senų knygų, rankraščių lobiai bibliotekoje”, kurį organizavo Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras Vilniuje. Konkurso

dalyvės: Gabrielė Jokubauskaitė, Greta Vaišvilaitė, Raminta Kontautaitė. Darbo vadovė – mokyklos bibliotekininkė Laima Jucaitė. 

   Parengti net du darbai: vienas - spausdintas darbas segtuve „Šiaurės šalių bibliotekų savaitės Drąsučių mokyklos bibliotekoje“, kurį parengė šeštokės Greta ir Gabrielė ir kitas – elektroninis darbas, įrašytas į CD - „Drąsučių mokykla – skaitanti mokykla“, atliktas aštuntokės Ramintos.

Kadangi neturėjome galimybės nuvykti į baigiamąjį renginį ir nugalėtojų apdovanojimą Vilniuje, visoms dalyvėms ir darbo vadovei parvežti ir

mokykloje įteikti Diplomai, Padėka ir knygos. Didžiuojamės ir jaučiamės pakylėti, taip gražiai įprasminę besibaigiančius „Bibliotekų metus“.

  Ir tai dar ne viskas. Mokyklos biblioteka laimėjo KNYGŲ VAIKAMS PENKETUKĄ! Įpusėjus rudeniui, bibliotekininkė pateikė paraišką „Metų knygos rinkimai 2016 “ organizatoriams dėl dalyvavimo akcijoje „Metų knygos rinkimai 2016“ ir knygų (vaikų kategorijos) įsigijimo. Iš 183 pateiktų paraiškų (vaikų kategorijoje), knygos skirtos 68 bibliotekoms. Tame tarpe ir mūsų mokyklos bibliotekai. Labai džiaugiamės tik ką gautu knygų vaikams komplektu. Kaip seksis rinkti Metų knygą vaikams ir kuri knyga mokyklos jaunųjų skaitytojų bus išrinkta geriausia, įdomiausia, gražiausia, sužinosime jau kitais – 2017-aisiais metais.

 Drąsučių mokyklos bibliotekininkė

Laima Jucaitė

Write a comment

Comments: 0

Rask mus Facebook'e