Meilės knygai diena gimnazijos bibliotekoje

  Siekiant populiarinti skaitymą, jau ne pirmi metai Šeduvos gimnazijos bibliotekoje vyko šv. Valentino dienos šventė „Knygų, kaip ir meilės, niekada nebus per daug“, jaunimo vadinama tiesiog meilės diena. Vasario 14-osios rytą atėję į mokyklą mokiniai galėjo pasidžiaugti vestibiulyje širdelėmis papuoštu taku, vedančiu į biblioteką, skambančia muzika, kuri grojo per visas pertraukas, atsigerti gardžios rytmetinės arbatos. Bibliotekoje vyko ,,aklas pasimatymas“ su knyga - buvo galima išsirinkti knygą, nežinant jos pavadinimo. Skaitykloje veikė knygų apie meilę paroda, etikos mokytojos Ritos Šlivinskaitės ir I-IV klasių mokinių meninių interpretacijų pagal laišką Korintiečiams  „Himnas meilei“ paroda,  kūrybinės dirbtuvės. 

  Edukacinio užsiėmimo metu meninio ugdymo pedagogė Dovilė Šerpetauskienė mokė vaikus, kaip reikia dekoruoti širdeles. Mokiniai linksmai ir juokaudami puošė širdeles. Buvo iš tiesų įdomu sužinoti, ką vaikai labiausiai myli, kam širdelėse jaučia gražius ir šiltus jausmus. Mokiniai  įdėmiai klausėsi pasakojimo, kas buvo šventasis Valentinas, kodėl ši diena laikoma meilės ir įsimylėjusių diena. Kiekviena sukurta širdelė turės savo istoriją.

  Diena gimnazijos bibliotekoje, tapusi gražia tradicija, buvo įdomi ir nekasdieniška, visi galėjo pasijausti laukiami ir mylimi. Šiltos arbatos puodelis ir nuoširdus bendravimas suteikė daug džiugių emocijų.

Norėčiau visiems palinkėti atrasti jums įdomias knygas ir jas skaityti. Nors šiais laikais paaugliams labiau priimtina sėdėti prie kompiuterio ar pažiūrėti televizorių, manau, kad tikrai yra nemažai žmonių, kurie mieliau renkasi knygą. Taigi, skaitymas iš tiesų teikia labai daug naudos, tiesiog reikia atrasti mėgstamą žanrą ir šis užsiėmimas tikrai praskaidrins nykius vakarus.

Vita Kasarauskienė

Šeduvos gimnazijos vyr. bibliotekininkė 

Write a comment

Comments: 0

Rask mus Facebook'e