LMBDA pasitarimas Lapių pagrindinėje mokykloje

  Šiais informacijos gausos ir nuovargio laikais, kai atrodo žinom viską, bet nieko nespėjam, labai reikia bendraminčių komandos ir to vadinamo "užnorinimo" išeiti iš kasdienybės, kažką naujo ir džiaugsmingo nuveikti.

  Tokios mintys kilo po LMBDA aktyvo susirinkimo Kauno rajono Lapių pagrindinėje mokykloje kovo 3 d. Daug pozityvios energijos  gavom pabendravusios su šios mokyklos direktore Vaida Trofimišiniene ir bibliotekininke Kristina Brazauskiene. Grožėjomės nauja mokykla, mokinių pasirodymu ir kūrybiniais darbais, pasisėmėme patirties iš mokyklos bibliotekos veiklos. Čia veikia ir knygų namelis, ir knygių klubas, ir miriorama - kitoks knygos iliustravimo būdas, knygos prikeliamos antram gyvenimui, bibliotekininkė kartą per mėnesį eina į pradinukų pamokas ir garsiai skaito. Moksleiviai džiaugsmingai laukia, kada galės su bibliotekininke važiuoti į knygų mugę ar praleisti naktį bibliotekoje. 

  Buvo aptarti ir su LMBDA veikla susiję klausimai. Diskutuota apie galimybę įtraukti kuo daugiau mokyklų bibliotekų į skaitymo skatinimo veiklas, projektus, dalintis patirtimi, bendradarbiavimo idėjomis. Tik pačios aktyviai dirbdamos, viešindamos savo veiklą, prisijungdamos prie respublikos mastu organizuojamų akcijų, pajusime bendrystę ir stiprėsime kaip profesinė bendruomenė.   

Žaneta Pratusevičienė,

LMBDA tarybos narė

Write a comment

Comments: 2
  • #1

    Kristina (Tuesday, 07 March 2017 06:23)

    Smagu, kai žmonės dalinasi savo patirtim, bet gaila kad apie renginius parašoma, kai jie jau įvyke, ir nėra daugiau sklaidos apie planuojamus susitikimus.

  • #2

    Žaneta (Tuesday, 07 March 2017 07:16)

    Miela Kristina, kiek žinau, tai į susirinkimą buvo kviesti LMBDA taryba, aktyvūs LMBDA nariai, žmonės, pasisiūlę dirbti darbo grupėse, metodinių ratelių pirmininkai. Labai kviečiame ir Jus aktyviai dalyvauti, prisijungti prie darbo grupių veiklos.

Rask mus Facebook'e