Mokau ir mokausi bibliotekoje

   Knygos – minties laivai plaukiojantys laiko bangomis ir rūpestingai gabenantys savo brangų krovinį iš kartos į kartą" (Fransis Bekonas)

   Tauragės  rajono mokyklų bibliotekininkai rinkosi į metodinį pasitarimą tema "Mokau ir mokausi bibliotekoje". Susitikimas vyko Tauragės "Šaltinio" progimnazijos bibliotekoje. Susitikimą  organizavo šios mokyklos bibliotekininkė Danutė Petkuvienė. Rajono mokyklų bibliotekininkai aptarė 2017-2018 mokslo metų veiklos  planus. Pasidalino gražia patirtimi, papasakojo apie planuojamus renginius, pakvietė prisijungti koleges.

  Rajono mokyklų bibliotekininkai diskutavo apie LR valstybės ir savivaldybių įstaigų darbuotojų darbo apmokėjimo įstatymą 2017 m. sausio 17d.Nr.XIII-198

  Kalbėjo apie bibliotekininkų pareigybinius lygius , kurie numatyti minėtame įstatyme.Paaiškėjo, kad rajone yra problemų, priskiriant  mokyklos bibliotekininkui pareigybinį lygį pagal išsilavinimą ir profesinę patirtį.

  Buvo kalbėta ir apie mokyklų informacinės programos  MOBIS atnaujinimą. Pasitarime dalyvavo Tauragės rajono PMMC metodininkė Vilma Vaičekauskienė.

 Danutė Petkuvienė

Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos bibliotekininkė

Rask mus Facebook'e