Utenos bibliotekininkai dalyvauja projekte

   Spalio mėn. Utenos švietimo centras baigė vykdyti projektą „Kūrybiškumo ir bendruomeniškumo stiprinimas“, kurio veiklas finansavo Lietuvos kultūros taryba. 

 

Pagal projektą 2017 m. kovo – spalio mėn. Utenos r. savivaldybės muziejų darbuotojams ir bibliotekininkams  vykdė mokymus, kūrybinių dirbtuvių užsiėmimus, edukacinės išvykas. Edukacinių išvykų į Kauną, Klaipėdą, Telšius metu projekto dalyviai susitiko su Kauno, Klaipėdos muziejų ir Telšių viešosios bibliotekos darbuotojais, susipažino su jų organizuojamomis edukacinėmis veiklomis, kultūrinių paslaugų organizavimo ypatumais. Siekiant naujų iniciatyvų ir projekto idėjų tęstinumo, Lietuvos rašytojų sąjungos narys lietuvių k. mokytojas Stepas Eitminavičius ir tikybos mokytoja Roma Jančauskienė, Utenos miesto erdvėse vedė parodomuosius edukacinius renginius ir  išvyką „(Ne)pažinta Utena“ ir kūrybinės dirbtuvės  „Veiksmų planas bendradarbiavimui su vietos bendruomene“  su pasivaikščiojimais po Utenos miestą, miesto parką, bažnyčias pagal jų pačių sukurtas programas.                                         

   Projektas baigėsi, bet dalyviai suplanavo susitikimų veiklas dar trims mėnesiams. Gautos žinios projekto metu bus panaudotos bendraujant ir bendradarbiaujant su kolegomis, mokiniais bei miesto svečiais. Projektui vadovavo Utenos Švietimo centro metodininkė Ramunė Dasevičienė.

Informaciją pateikė Bibliotekininkų metodinio būrelio pirmininkė

 

Vida Gudelienė

Rask mus Facebook'e