Kūrybiniu džiaugsmu dalinamės

   Visą spalio mėnesį, pagal inicijuotą rajono bibliotekininkų metodinio ratelio programą ,,Kūrybiniu džiaugsmu dalinamės“ ,Telšių „Kranto" progimnazijos  bibliotekoje - skaitykloje vyko teminiai užsiėmimai, veikė kūrybinių darbų parodos. Šių teminių – kūrybinių užsiėmimų organizatorė progimnazijos bibliotekos vedėja Marija Gureckienė.


  Teminių užsiėmimų tikslas – dalyvaujant kūrybiniame procese išmokti pasidaryti darbelių įvairiomis siūlomomis technikomis. Užsiėmimus vedė K. Praniauskaitės viešosios bibliotekos, "Kranto“ progimnazijos, Viešvėnų pagrindinės mokyklos bibliotekininkės, mokytojos. Kūrybinį užsiėmimą "Siuvinėjimas kryželiu“ vedė ir mokė siuvinėjimo metodikos bibliotekininkė Aksana Jonušienė. Jo metu dalyviai siuvinėjo įvairius ornamentus.  Teminiame užsiėmime "Sušildyti akmenėlį“, kuri vedė ir pasakojo apie savo kūrybinius darbus Viešvėnų pagrindinės mokyklos bibliotekininkė Birutė Pocienė, akmenėlius šildėme, ant jų piešėme, rašėme gražius žodžius, vardus. Darbelius iš atlasinių juostų "Kanzaschi“ technika mokė pasigaminti K. Praniauskaitės viešosios bibliotekos bibliotekininkė Nijolė Krajinienė.  Lopšelio -  darželio "Žemaitukas“ šešiamečiams, būsimiesiems pirmokams, muzikinę pasaką "Beždžioniukų cirkas“ atliko "Yamahos“ muzikos mokyklos mokiniai su mokytoja Valdereza Laurinavičiene. Su dailės ir technologijų mokytoja Jolanta Bieliauskiene darėme dėžutę "Dovana draugui“. Šiame kūrybiniame procese dalyvavo ne tik bendruomenės nariai, bet ir partneriai iš  Telšių VšĮ regioninio mokymo centro su bibliotekininke Danute Skrodeniene. S. Paltanavičiaus knygą "Gamtos metų ratas“ pristatė ir kūrybinius darbelius "Rudens spalvos“ iš gamtinių medžiagų kūrė progimnazijos pailgintos dienos grupės mokiniai su auklėtoja Laimute Šliogeriene ir bibliotekos vedėja Marija Gureckiene.

  Spalio 30 d. įvyko "Kūrybiniu džiaugsmu dalinamės" seminaras Telšių rajono mokyklų bibliotekininkams, kurio metu ne tik buvo  aptarta  ir parodyta, ką nuveikėme, išmokome per spalio mėnesį,  bet susipažinome su E.Daciūtės ir E.Kiudulaitės knyga "Laimė yra lapė", kurią pristatė literatė Sigita Ieva Naglienė, o Viešvėnų pagrindinės mokyklos bibliotekininkės Birutės Pocienės pamokyti, pasidarėme kiekvienas sau po mielą smulkmenėlę iš džinso.

  Visą spalio mėnesį mokėme ir mokėmės su biblioteka, suteikdami sau, partneriams, bendruomenės nariams kūrybinio džiaugsmo polėkį.

      Telšių ,,Kranto“ progimnazijos bibliotekos vedėja Marija Gureckienė

Rask mus Facebook'e