Knygų Kalėdos Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje

  „Dovanokime naujų knygų SAVO bibliotekai“, tokiu šūkiu šalies prezidentė Dalia Grybauskaitė šiemet kviečia dovanoti naujų knygų savo bibliotekai. Juk biblioteka – tai bendruomenė. Bibliotekoje esančios knygos padeda mums ir mūsų mokiniams augti, mokytis, atrasti savo knygą.

  Septintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ vyksta Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje. Mokyklos direktorė Jūratė Lazdauskienė pakvietė mokyklos bendruomenę aktyviai dalyvauti akcijoje  ir nupirko knygas, kurias norėjo mokiniai.  Juk dovanotą knygą skaitysi pats ir draugas. Tai gerumas, pilietiškumas, širdies šiluma. Vokalo- gitaros studijos mokiniai ir jų vadovas Darius Gricius kūrė muzikinę nuotaiką. Knygyno „Pegasas“ darbuotojos pristatė naujas  knygas, skirtas vaikams ir jaunimui. Į akciją įsijungė pasakų herojai iš įvairiausių knygų. Renginį mokykloje organizavo bibliotekininkė Danutė Petkuvienė.

Dėkoju klasių vadovams ir mokiniams, kurie suprato, kad gyvenimas ir kasdienybė yra gražus, kai savo vidaus spinduliais jį nušvieti, kai savo vidaus šiluma jį sušildai. Plačiau apie renginį skaitykite mokyklos puslapyje www.tsaltinis.lt

Danutė Petkuvienė

Rask mus Facebook'e