Paroda “Stiklo stebuklai” Šiaulių PRC Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje

  Šventiniu laikotarpiu Buitinių paslaugų skyriaus bibliotekoje pristatyta autorinė Kristinos Steponavičiūtės paroda “Stiklo stebuklai”. 

Stiklo menas – labai specifinė sritis, turinti daug savitų technologinių ypatybių, jau nekalbant apie tai, kad stiklas – ypač kaprizinga medžiaga. Fotografijos specialybės mokinei,  menininkei, turinčiai savitą braižą, stilių Kristinai Steponavičiūtei paklūsta viena patraukliausių ir sudėtingiausių karšto stiklo formavimo technologija.Stiklas – įvairiapusė, užburianti, įtraukianti medžiaga, kuri tampa papuošalu, dekoratyviniu elementu ir tikru stebuklu! 

Menas ir kultūra yra neatsiejami, todėl skyriaus bendruomenė pasitinka žiemos šventes ir ieško patarimų bibliotekininkės A. Abukaitienės surengtoje knygų parodoje: M. I.l Briggs "Skirtingos dovanos: asmenybės tipai", V. Marion "Išmok dovanoti: šimtas naudingų patarimų, kaip pradžiuginti dovana", dairosi idėjų su dekupažo, karoliukų vėrimo, skrebenimo, stiklo formavimo technologijomis supažindinančiose knygose

Rask mus Facebook'e