Apdovanojimų šventė bibliotekoje

  „Aš esu pasiryžęs visus savo buvusius ir būsimus darbus skirti Lietuvai. O, tu?“ – šiais M. K. Čiurlionio žodžiais bibliotekos vedėja Marija Gureckienė, kreipėsi į renginio dalyvius. Mūsų progimnazijos 1-4 klasių mokiniai dalyvavo projektinėje veikloje, kuri buvo skirta Lietuvos atkūrimo šimtmečiui paminėti. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuosi“.

  Šis projektas buvo skirtas šimtmečio knygos apie Lietuvą sukūrimui. Tikslas – skatinti mokinius skaityti ir atrasti įvairių žanrų knygų apie Lietuvą. Sukurtoji knyga netradicinė, o inovatyvi. Ant trispalvių širdučių aprašytos knygos apie Lietuvą, sudėliotos ant kubų, kuriuos mokiniai sukiodami gali skaityti. Ši knyga dar ilgai džiugins progimnazijos bendruomenę. Padėkos įteiktos visoms 2-4 klasėms už aktyvumą ir kūrybiškumą kuriant knygą „Lietuva, tavim džiaugiuosi ir didžiuojuosi“. 2a,c ir 3a, 4a klasėms įteiktos rėmėjų dovanos už išsamų turinio atskleidimą, įvairių žanrų ir knygų apie Lietuvos įžymius žmones, istoriją, gamtą, gyvūnus perskaitymą ir aprašymą.

  Pirmokėliai dalyvavo tradiciniame projekte, kuris rengiamas, kad išrinktume  aktyviausiai skaitančią pirmokų klasę progimnazijos bibliotekoje. Taip pat apdovanojami ir aktyviausi pirmų klasių skaitytojai. Per du vykdomo projekto mėnesius 1a,b,c klasės mokiniai biblioteką aplankė 663 kartus ir perskaitė 806 knygas. Projekto „Aktyviausiai skaitanti pirmokų klasė progimnazijos bibliotekoje 2018“  laimėtoja – 1b klasė, kuriai įteiktas pagyrimo raštas ir 2c klasės mokinių perduotas prizas „Baltoji pelėda“. 2c klasės mokiniai palinkėjo nuolat lankytis bibliotekoje, nepamiršti smagaus skaitymo ir augti kartu su knyga. Pagyrimo raštais apdovanoti aktyviausi bibliotekos skaitytojai – 1a klasės mokiniai Domas Navickis, Dovydas Juška, Kajus Vilkas, Marijus Viršilas, Gerda Baltrimaitė, Astija Urniežiūtė, Emilija Barkevičiūtė; 1b klasės mokiniai  Ignas Rakauskas, Eva Juškevičiūtė, Deimantas Žiauga, Enrikas Pašilis, Emilis Mėčius, Indrė Balkauskaitė, Kornelija Urbonaitė; 1 c klasės mokiniai – Ula Kačinskytė, Deimilė Bagočiūtė, Eglė Bacevičiūtė, Dileta Stulpinaitė, Audrė Levickytė, Ugnė Miltenytė, Dovydas Šiaudkulis. Visi pirmokėliai apdovanoti rėmėjų dovanėlėmis, saldžiaisiais prizais.

  Renginio metu progimnazijos bibliotekai padovanotos knygos. Šią kilnią akciją inicijavo UAB „Žemaitijos pienas“ atstovės. 21 knyga padovanota būtent mūsų bibliotekai ir pratęsta progimnazijos bendruomenės vykdyta akcija „Aš knygos nešėjas“. Esame dėkingi už dovanotas knygas.

  Renginio pabaigoje bibliotekos vedėja Marija Gureckienė palinkėjo knygų skaitymo projektą tęsti visą gyvenimą. Juk knygų skaitymas – naudingiausias įprotis, skatinantis mąstymą, turtinantis žodyną, suteikiantis pasitikėjimo savimi.

       Telšių „Kranto“ progimnazijos bibliotekos vedėja Marija Gureckienė

Rask mus Facebook'e