Paskelbta tarptautinio bibliotekų mėnesio tema

 

 

 SPALIS  - MOKYKLŲ BIBLIOTEKŲ MĖNUO  2018

"Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką"

 


2018 m. Tarptautinės mokyklų bibliotekų asociacijos (IASL) paskelbta bibliotekų mėnesio tema yra
"Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką". Ji grindžiama metine IASL konferencijos tema "Inovacijos, informacija ir mokyklų bibliotekų poveikis". Šiais metais dėmesys sutelktas į mokyklų bibliotekų poveikį ir pasirinkta temos formuluotė bus prieinama visiems dalyviams nuo 3 iki 20 metų amžiaus. Tarptautinė mokyklų bibliotekų asociacija kviečia visus švęsti dalyvaujant projektuose ir kitose veiklose siekiant pasakyti kodėl Jūs mylite savo mokyklos biblioteką. ISLM  komanda tikisi, kad šių metų spalio mėnesio renginiais bus išreikšta nuostabi padėka  mokyklos bibliotekai visame pasaulyje.

https://www.iasl-online.org/advocacy/islm/index.html

 

 Lietuvos mokyklų bibliotekų darbuotojų asociacija  palaiko šią IASL iniciatyvą ir 2018 m. spalio mėnesį skelbia  Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnesiu, kurio tema "Kodėl aš myliu savo mokyklos biblioteką". Mokykla, rajonas gali savarankiškai pasiskelbti visą spalio mėnesį ar savaitę.   Informacija apie spalio mėnesį vykdomas veiklas ir diskusijas kviečiame pasidalinti  Mokyklų bibliotekų tinklaraštyje (www.inmedio.jimdo.com) bei Facebook paskyroje „Mokyklos biblioteka“ pavadinimu „Spalis- Lietuvos mokyklų bibliotekų mėnuo“.

 

  Apie savo mokyklos bibliotekos veiklas galite informuoti ir tarptautinę organizaciją,  išsiųsdami informaciją ir nuotraukas į puslapį "Ką žmonės daro per  ISLM" (What People are Doing for ISLM).

 

Jeigu turite klausimų, klauskite: 

celebrateschoollibraries@gmail.com (anglų k.) arba lmbdasociacija@gmail.com (lietuvių k.)

 

  Tarptautinį mokyklų bibliotekų mėnesį (ISLM) paverskime linksmu ir džiaugsmingu įvykiu jūsų bibliotekose bei registruokimės į tarptautinius projektus:
Bookmark Exchange Project   - skirtukų mainų projektas                                

Digital Bookmark Exchange Project  - skaitmeninių skirtukų mainų projektas

Skype Project  –  Skype projektas Giggle IT

GiggleIT - Giggle IT

Other Ideas for ISLM –  idėjos ISLM

What People are Doing for ISLM - Ką žmonės daro per  ISLM          

  

 

Rask mus Facebook'e